SKÅP, "Domi Monte", Nils Jonsson, Troeds, Bjärnum

Teak. Tvådelat. Överdel med parställda skåpluckor. Framskjutande underdel med mittparti. Underdel med parställda skåpluckor. längd 127 cm. Djup 43 cm. Höjd 191 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar.

Utropspris
2 500 SEK