Mario Bellini

(Italien, Född 1935)
Mario Bellini
(Italien, Född 1935)

RÄKNEMASKINER, 2 st, Mario Bellini, Olivetti, 1900-talets sista kvartal

"Divisumma 18", mått 30x12 cm. "Divisumma 28", mått 12x23 cm. Gul samt grå mjukplast.

Ej funktionstestade samt ej fullständigt genomgångna. Slitage. "Divisumma 18" med hårdare slitage på knapparna.

Utropspris
1 500 SEK