RADIOSTYRD BÅT, 1900-talets andra hälft.

"Craft Cobra". Stomme i trä. Detaljer i andra material. Stativ samt kontroll medföljer. Längd 90 cm, bredd 27 cm.

Bruksslitage. Sprickor. Krackelyrer i lacken. Mindre spikhål. Ej funktionstestad, men i fungerande skick vid inlämningstillfället.

Utropspris
4 000 SEK