BLOMBORD, rokokostil, 1900-talets början.

Oval form på svängda ben. Sidor av rotting. Längd 78 cm.

Rotting med mindre skador. Slitage. Kvisthål. Bottenplatta med fuktskada.

Utropspris
1 500 SEK