KANDELABER, silver, Karl Jörgen Otteren, Norge, 1900-talets första hälft.

Rund fot, för tre ljus. Höjd 27 cm.

Slitage. Repor. Fylld fot. Anlupet. Skev. Gravyr

Utropspris
2 000 SEK