ARMBANDSUR, 18k guld, Certina, New Art, 1900-talets andra hälft. Tot vikt ca 87,1 gram.

Boett i 18 k guld. Guldfärgad urtavla med datumfönster. Boettens diam. ca 3,1 cm. Armband i 18 k guld med säkerhetshaspar.

Repor, ej funktionstestad.

Utropspris
6 000 SEK