LITOGRAFIER, ett par, efter Adolf Schützercrantz, tryckta av C. Müller, 1800-talets mitt

"Lif Regementets Grenadierer", "Svea Lif Gardet", "Andra Lif Gardet". 46 x 28,5-29.

Ej examinerade ur ram. Gulnade. Fläckar. Revor.

Utropspris
2 500 SEK