SOFFGRUPP, 4 delar, nyrokokostil, 1900-tal, Alsterbro-möbler, 1900-talets mitt.

Helstoppad sits och rygg med djuphäftning, bord med oval konturerad skiva, bordets längd 95, bredd 63, höjd 64 cm. Soffans längd 130 cm.

Slitage, bruksskador, tyg med slitage, bordet med repor.

Utropspris
2 000 SEK