PARTI SILVER, 4 DELAR, bl a GAB, Stockholm 1936. Vikt ca 646 gram

Bägare GAB, Stockholm, höjd 13 cm. Fat på fot, sterlingsilver, oidentifierade stämplar, 1900-tal, diameter 13 cm. Skål, sannolikt Italien, 1900-tal. Tazza på fot med genombruten dekor, höjd 11, diameter 19 cm.

Repor. Anlöpningar. På bägaren någon buckla.

Utropspris
2 000 SEK