BRONSMYNT, 2 st, Romarriket 200-talet e Kristus.

Bla Decius, diam ca 20 mm. Med intyg från av Staten Israel certifierad mynthandlare.

Slitage, anlöpningar.

Utropspris
1 500 SEK