HEIKKI ORVOLA, delar, 9 st, porslin, signerade. Arabia för flygbolaget Finnair, 1980-tal.

Askkoppar. I Finnair-märkta originalaskar. Diameter 6 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
150 EUR