PACKHYLLA, ritade av design Lars Jacobson, omkring år 2000.

Trästomme, klädd med plåt. På hjul. Elva fack. Längd 65, bredd 61, höjd 215 cm.

Bruksslitage, repor, märken och fläckar. Plåt släppt något i nedre kant.

Utropspris
1 500 SEK