SERVERINGSVAGN, "892", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets mitt.

Rotting. Längd 90, bredd 50, höjd 60 cm.

Bruksslitage. Torkad gummering på hjul.

Utropspris
4 000 SEK