Skuren dekor i ben. Samtliga med slida i skinn. 3 märkta AK-Puukko, 1 märkt AK (den större). Den större även med en mindre kniv. Längd ca 21-40 cm.
Slitage, repor och märken. Den minsta kniven med mindre skada.