TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-tal.

S k grenmöbel. Bord och två karmstolar. Betsat trä. Genombruten dekor. Bordets längd 110. Bredd 85. Höjd 71 cm.

Slitage, repor och märken. Torrsprickor. Något maskstunget.

Utropspris
3 000 SEK