BORDSLAMPA, glas, signerad Gustaf Leek, 1900-talets andra hälft.

Balusterformad. Reliefdekor. Höjd ca 45 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Någon repa. Aningen vinglig.

Utropspris
1 500 SEK