679379

SLAKTARBÄNK, 1800-tal.

SLAKTARBÄNK, 1800-tal.

Furu. Rektangulär form. Höjd 58, längd 171, bredd 34 cm.

Slitage. Torrsprickor. Grånat trä. Märken och hack.

Utropspris
2 000 SEK