CAFÉSTOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft.

Mörkbetsat trä. Spjälade ryggar.

Slitage med fläckar, repor och smärre skador. En sits med mindre glipa. Lackbortfall. Möbeltassar saknas delvis, varav något vingliga.

Utropspris
1 500 SEK