Stephan Sinding

(Norge, 1846-1922)
Stephan Sinding
(Norge, 1846-1922)

STEPHAN SINDING, efter, skulptur, basalt, signerad och daterad 1889, 1900-tal.

"To Mennesker". "Copyright 1902, by Keller & Reiner, Berlin W". Höjd 26. Längd 30 cm.

Nagg på fotring. Några repor.

Utropspris
2 000 SEK