MAT- OCH FISKBESTICK, 30 delar, silver, "Mussla", finska stämplar, 1919-23. Totalvikt 1078,8 g.

6 matknivar, -gafflar och -skedar, 25-20,5 cm, knivblad i rostfritt stål. 6 fiskknivar och -gafflar.

Bruksslitage, repor. Monogramgravyr. Vikt utan matknivar.

Utropspris
400 EUR