Madeleine Pyk – en samling F769

DOKUMENTSKÅP, Italien, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerat. Vitlackerade lådor och jalusi. Längd 50, bredd 43 och höjd 150 cm.

Smärre slitage. Repor och märken. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK