MATTA, Ingrid Dessau, Kinnasand, 1900-talets fjärde kvartal, ca 200x155 cm.

Mittfält med ränder omgärdat av grå fält. Etikettmärkt.

Bruksslitage. Smuts och fläckar. Hårdare slitage längs kortsidor.

Utropspris
2 000 SEK