Walter G Sanders

(Storbritannien)
Walter G Sanders
(Storbritannien)

WALTER G SANDERS, olja på duk, signerad och daterad 1899. (v. 1882-1901)

Blomsterstilleben. 50 x 40 cm.

Duklagning. Färgbortfall. Någon repa.

Utropspris
5 500 SEK