MEDALJ MED MINIATYR, Illis Quorum, guld, stämplad 1931 resp CFC. Tot 37 gram.

Med Kung Gustav V:s porträtt, band i blått och gult. Diam 17-31 mm.

Slitage, medaljen med namnmärkning.

Utropspris
6 000 SEK