IKON, kromolitografi tryckt på plåt, sensor Alexander Smirnoff, december, otydlig datering, Moskva, Ryssland.

Gudsmoder av Iviron. Storlek 11x9 cm.

Slitage, skador, lös från ram.

Utropspris
150 EUR