Ivar Kamke

(Sverige, 1882-1936)
Ivar Kamke
(Sverige, 1882-1936)

KAMKE, IVAR, olja på duk, sign o dat 1934.

Porträtt av generalmajor S.G.A Geijer( Salomon Gottschalk Alfons) ordförande 1914-19. 57 x 70.

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK