DÄCKSTOLAR, ett par. Brogrens, Stockamöllan, modern tillverkning.

Bok. Brännmärkta. Utfällbara brickor för dryck och tilltugg. Höjd 86, längd ca 150 cm.

Den ena med smärre slitage. Den andra med märken, repor och delvis torkad yta.

Utropspris
2 000 SEK