STAYETT, brons, 1900-tal.

STAYETT, brons, 1900-tal.

Patinerad. Dansande kvinnofigur. Sockel i vit/svart marmor. Höjd inklusive sockel 27 cm.

Patinering med slitage. Lös i fästet.

Utropspris
1 500 SEK