SHORTS, signerade av Muhammad Ali. Framställda i 1000 numrerade och signerade exemplar. 1990-tal.

Inramade bakom glas med plakett " Muhammad Ali "The Greatest" Three time Heavyweight Champion". 70 x 86 cm.

Plaketten på sned. Ej examinerade ur ram.

Utropspris
4 000 SEK