SKRIVBORDSSTOL, industri, 1900-talets andra kvartal.

Bemålat järn. Sits i brunt läder. Snurrfunktion. Höjd ca 82 cm.

Slitage. Fläckar. Repor.

Utropspris
1 500 SEK