Smycken
683039

ARMBANDSUR, 18K guld, Candino, total vikt inkl urverk ca 12 g.

Ljus rektangulär urtavla. Stel öppningsbar armring med ciselerad dekor av bladverk. Innerlängd ca 14 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Några repor.

Utropspris
4 000 SEK