HÖGTALARE och EQUALIZER, "901", Bose, 1970-tal.

Fanérade i teak med svartlackerade stativ. Högtalaren längd 53, bredd 33 och höjd 78 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar repor. Ej funktionstestade.

Utropspris
3 000 SEK