TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par och BORD, Byarum, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad aluminium. Karmstolarna med genombruten rygg samt dekor av ormbunkar. Träribbor. Bordet med marmorskiva diam 65 och höjd 73 cm.

Slitage. Avskavd färg. Rost. Repor.

Utropspris
4 000 SEK