Carl O Petersen

(Sverige, 1880-1939)
Carl O Petersen
(Sverige, 1880-1939)

CARL O PETERSEN, olja på pannå, signerad.

Landskap med tjädrar. 78x60 cm. Inköpskvitto medföljer.

Ytsmuts. Krakeleringar.

Utropspris
2 000 SEK