KYRKOSKULPTUR, 1700/1800-tal.

KYRKOSKULPTUR, 1700/1800-tal.

Putto. Bemålat trä samt draperat tyg. Höjd ca 39 cm.

Ytslitage, sprickor, färgbortfall och skador.

Utropspris
4 000 SEK