BORD, "Tema", Hans Johansson, Karl Andersson & söner, 1900/2000-tal.

Fällbart underrede och skiva i bok. Diameter 60,5 höjd 55 cm. Etikettmärkt.

Slitage. Färgstänk. Märken. Repor. Rangligt. Färgstänk.

Utropspris
1 500 SEK