VÄSKA samt SKOR, Karen Millen.

Både skor och väska i stiliserat vilddjursmönster. Skor i storlek 39. Väskan med tre fack invändigt varav ett försett med dragkedja. Märk med plakett. längd ca 25, bredd ca 15, höjd ca 16 cm.

Mindre bruksslitage, mindre märken och repor varav mestadels vid skornas undersida.

Utropspris
2 000 SEK