MEDICINSKÅP, 1900-talets mitt.

Dörrpar med bakomliggande fackinredning. Bredd 56 cm, djup 17 cm, höjd 65 cm. Nyckel finns.

Visst slitage, solblekt. Nyckel finns.

Utropspris
1 500 SEK