MEDALJER 6+1 st, silver samt en st brons. Mestadels med Carl XVI Gustaf. 1973-76. Vikt ca 330 g.

Tre medaljer med kung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia, två med Kung Carl XVI Gustaf, minnesmedalj av Nobelpriset med motiv av Alfred Nobel, en medalj i brons med båda kung Carl XVI Gustaf samt Gustaf VI Adolf.

Slitage, repor och märken. Bronsmedaljen är inte inkluderad i ovan nämnda vikt.

Utropspris
1 800 SEK