685672

Arnold "Nolle" Svensson

(Sverige, 1915-2008)
Arnold "nolle" svensson, olja på duk, signerad och daterad -93.

ARNOLD "NOLLE" SVENSSON, olja på duk, signerad och daterad -93.

"Stall". 21,5 x 26 cm.

Någon repa.

Utropspris
3 000 SEK