11 tallrikar, diameter 24 cm. 12 djupa tallrikar, diameter 24 cm. 12 assietter, diameter 12 cm. 12 mindre assietter, diameter 17,5 cm. 1 terrin med lock 1 mjölkkanna 1 såsbåt 8 uppläggningafat
Slitage. Repor. Dekorbortfall. Smuts.