MATSERVIS, 58 delar, Lidköping.

11 tallrikar, diameter 24 cm.
12 djupa tallrikar, diameter 24 cm.
12 assietter, diameter 12 cm.
12 mindre assietter, diameter 17,5 cm.
1 terrin med lock
1 mjölkkanna
1 såsbåt
8 uppläggningafat

Slitage. Repor. Dekorbortfall. Smuts.

Utropspris
1 500 SEK