BESTICKSERVIS, 43 delar, silver, "Olga", CG Hallberg, 1962. Vikt ca 1059g.

6 gafflar längd 18cm, 6 knivar längd 22cm, 6 skedar längd 18cm, 6 gafflar längd 14cm, 5 skedar längd 16cm, 6 knivar längd 18cm, 2 smörknivar, 6 skedar längd 11cm.

Slitage. Repor. Knivar med stålblad ej inkluderade i vikt.

Utropspris
6 000 SEK