PARTI TÅGDELAR, bl a Märklin, 1900-tal.

Två lok varav ett Märklin, nio vagnar varav sex Märklin, 16 byggnader, mestadels Heljan, Danmark, tre träd, tunnel, diverse broschyrer, mestadels Märklin, samt räls och växlar. En Märklin originalkartong.

Bruksslitage. Skador. Ej fullständigt genomgånget eller funktionstestat.

Utropspris
2 000 SEK