KARMSTOL, möjligen Billnäs, 1900-talets början.

Mörkbetsad ek, spjälad rygg, armstöd. Bredd 60 cm, sitthöjd 46 cm, total höjd 100 cm

Märkbart slitage och skador.

Utropspris
150 EUR