DIVERSE BESTICK, 33 st, silver, "Mussla", finska stämplar 1920-50-tal. Tot. vikt 397 g.

10 sillgafflar, 11,5 cm, 18 kaffeskedar, 3 teskedar, måttsked och sockertång. Teskedar år 1842.

Sedvanligt slitage. Monogramgravyr.

Utropspris
150 EUR