FÅTÖLJER, 2 st, modell 503, Hellevi Ojanen, Artek 1950-tal.

Fast stoppad klädsel. Bredd 68 cm, sitthöjd 40 cm, total höjd 87 cm.

Slitage, fläckar, skador på klädseln.

Utropspris
700 EUR