BOKHYLLA, 1950/60-tal.

BOKHYLLA, 1950/60-tal.

Fanerad med teak samt kantlister och gavlar i bok. Hyllor, skåp med skjutdörrar samt en skrivskiva. Längd 80, bredd 42, höjd 162 cm.

Bruksslitage. Repor, märken och fläckar. Enstaka sprickor och smärre fanerskador.

Utropspris
1 500 SEK