DELAR TILL TAKLAMPA, "Festival", Gert Nyström, Fagerhult, 1900-talets andra hälft.

Takfäste och stomme i vitmetall med sex lamphållare, tre ringar i olika storlekar, glaskupor, diverse fästen och dylikt. Etikettmärkta.

Sedvanligt ytslitage, smuts, repor, något gulnade plastdetaljer.

Utropspris
2 500 SEK