IKONLAMPA, försilvrad mässing, Ryssland tidigt 1900-tal.

Höjd 32 cm, upphängd ca 60 cm.

Slitage, upphängningsögla senare, glaset fattas. Anlöpningar. Bortsliten försilvring.

Utropspris
150 EUR