Madeleine Pyk – en samling F769

Olle Hagdahl

(Sverige, 1910-1991)
Olle Hagdahl
(Sverige, 1910-1991)

OLLE HAGDAHL, olja på duk, signerad och daterad 54.

Landskap med industri. Ca 115 x 79 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK